Opinie

Zapoznajcie się z opiniami nadesłanymi przez naszych klientów.
Przyślijcie nam swoją opinię i ocenę naszej usługi, a chętnie umieścimy ją na stronie.

Wyślij opinię

Twoje imię lub nick

Twoja opinia

captcha

 

“Zorganizowanie podróży i noclegu w Paryżu przez Trop Glob było strzałem w dziesiątkę, tanio, wygodnie, profesjonalnie. Hotel super blisko metra, czysty , wszystko ogarnięte przy zerowym zaangażowaniu z mojej strony – podane po prostu na tacy. Z pewnością nie jest to ostatnia wyprawa organizowana przez Trop”


“Gorąco polecam – właśnie wróciliśmy z Malty, dzięki TropGlob zaoszczędziliśmy około 35% w porównaniu do tradycyjnych biur podróży i w dodatku byliśmy 10 a nie 7 dni 🙂 Rewelacyjny kontakt, wszystko sprawnie załatwione i tak jak chcieliśmy, bilety lotnicze, hotel, samochód, jednym słowem perfekcyjnie. Już planujemy z żoną kolejne wakacje. Pozdrawiamy i dziękujemy.”


“Trop glob to świetna opcja dla osób, które wiedzą czego chcą a nie mają czasu albo ochoty na wielogodzinne poszukiwania odpowiedniej dla siebie oferty.
Ja postanowiłem zrobić żonie niespodziankę na urodziny – weekend w Paryżu. Jeden telefon do trop glob i już następnego dnia na mojej skrzynce mailowej pojawiła się propozycja różnych opcji przelotu i noclegów w naprawdę atrakcyjnych cenach.
Świetny kontakt, wszystko szybko, sprawnie i bez problemu, no i żona zachwycona. Teraz zastanawiamy się gdzie by tu rodzinnie wyruszyć na wakacje. Jak tylko wybierzemy kierunek podróży, organizację wyjazdu od razu zlecamy p. Monice z trop glob.”


“Zdecydowanie polecam – miły, szybki kontakt, formalności praktycznie zero, a tematy załatwiane perfekcyjnie za każdym razem, zarówno podróż jak i nocleg na miejscu. Korzystałem kilkakrotnie i nie zamierzam niczego innego szukać.”


“Dzięki doradztwu Tropglob udało mi się spełnic moje marzenie i polecieć na miesiąc do Meksyku. Na podstawie naszego szkicu firma zajęła się profesjonalnym zorganizowaniem wszystkiego, właczajac w to rezerwacje promocyjnych lotów, hosteli i logistykę na miejscu.
Wraz ze znajomymi spędziliśmy tam niezapomniane i intensywne we wrażenia wakacje podróżujac bez straty czasu przez połowę tego trzynastego pod względem wielkości państwa na świecie. Dziękujemy!”


“Za chwilę wybieramy się na wakacje we Włoszech zorganizowane przez TropGlob. To bardzo wygodna sprawa, przekazałam nasze wytyczne i mamy to o co nam chodziło. Bardzo fachowo, szybko i trafnie. Nie musiałam szukać, kombinować, porównywać, wynajdywać opinii, zrobiono to wszystko za mnie. Super sprawa! Jesteśmy zachwyceni.”


“Od jakiegoś czasu śledzimy z mężem stronę TropGlob na facebook’u i postanowiliśmy wreszcie ją wypróbować. Po dotychczasowych doświadczeniach z różnymi biurami podróży – kierunek Egipt, Tunezja, Grecja; z góry narzucone hotele, najczęściej oddalone od ciekawych miejsc i niedostosowane do potrzeb małych dzieci; kiepska organizacja dojazdów – tym razem szukaliśmy czegoś co by połączyło zorganizowany wyjazd z indywidualnym wyborem. I TropGlob okazał się idealny!”


“Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą wyjechać na własną rękę, a nie mają czasu na szukanie lotów, noclegów, wynajmu samochodu, etc. Marzyliśmy z dziewczyną o tygodniowym wypadzie gdzieś w stronę słońca. Wysłaliśmy maila na kontakt@tropglob.pl z info o preferowanych kierunkach i przeznaczonym budżecie (porównywalnym do biur podróży dla wybranych opcji). Odzew był błyskawiczny (nawet późną porą), bardzo miły i profesjonalny. Mieliśmy doprecyzować tylko standard noclegu. Doradzona opcja okazała się strzałem w dziesiątkę, a wszystkie podane ceny były takie same przy ich rezerwacji. Gratulacje TropGlob!”


“Moja trzyosobowa rodzina już kilka razy skorzystała z fachowej pomocy w organizacji pobytu wakacyjnego przez firmę TROPGLOB. Z mężem wymyślamy sobie gdzie chcemy pojechać i Pani Monika wysyła nam ofertę takiego wyjazdu. Na pierwsze nasze wakacje pojechaliśmy z roczną córą do Włoch. Dwa tygodnie spędziliśmy w przepięknej miejscowości Caorle oddalonej o 50 km od Wenecji w apartamencie z basenem bardzo blisko plaży. Ten pierwszy wyjazd z dzieckiem zaplanowaliśmy stacjonarnie bez dłuższego zwiedzania. Dwa tygodnie pobytu na cała rodzinę w apartamencie z przelotem kosztował nas około 2 tyś. Kolejne wakacje również organizowała nam firma TROPGLOB tylko bardziej aktywniej z wynajęciem samochodu. Byliśmy na Majorce i na południu Hiszpanii Maladze. Oba te wyjazdy zamknęły się w kwocie 3,5 tyś oczywiście za całą rodzinę. Te pieniądze obejmowały przelot, pobyt w apartamencie i wynajęcie samochodu. Było bosko nikt nas nie ograniczał tak jak jest na wyjazdach zorganizowanych. Jedliśmy w restauracjach lokalne potrawy ale głównie chodziłam do sklepu i gotowałam szybkie dania ze świeżych lokalnych produktów. Sami sobie planujemy dzień, nikt nam nic nie narzuca i do niczego nie musimy się dopasować. Pełen luz i wypoczynek. Dodatkową zaletą takiego wyjazdu przy współpracy z TROPGLOB oprócz oczywiście ceny, która jest niższa o prawie 60% od ceny oferowanej bez biura turystyczne to, że nie jesteśmy stłoczeni z innymi turystami w hotelu a czujemy się na te dwa tygodnie jak lokalni mieszkańcy.
Gorąco polecam taką formę wypoczynku i fachową pomoc w organizacji wakacji.”

Leave Comment

Be the first to comment “Opinie”